Ota yhteyttä

Lähetä kysely

Kiitos! Viestisi on vastaanotettu.
Otamme sinuun yhteyttä sähköpostitse mahdollisimman pian.
Oho! Jotain meni pieleen lomaketta lähetettäessä. Huomautus:·Tähdellä (*) merkityt kentät ovat pakollisia.

Alueellinen hakemisto

Energy Machinesin pääkonttori sijaitsee Kööpenhaminassa, ja sillä on kahdeksan toimistoa Tanskassa, Ruotsissa ja Suomessa sekä yksi toimisto New Yorkissa. Tiimissämme on yli 100 energiakapinallista, jotka ovat omistautuneet edistämään muutosta kestävällä energiasektorilla.

Jos etsit yhteystietoja työntekijälle, jota ei ole mainittu alla, kirjoita Madeleine Lempereurille osoitteeseen madeleine.lempereur@energymachines.com.

Tanska

Nicolai Eigtveds Gade 26, sal. 5, 1402 Kööpenhamina (pääkonttori)
Niels Jernes Vej 14, 9220 Aalborg Ø

Nicolas Kastbjerg
Toimitusjohtaja (CEO)
Stig Niemi Sørensen
Tekninen johtaja (CTO), ATES

stig.niemi@energymachines.com
+45 22 75 74 14

Flemming Hiort
Hankintapäällikkö (CPO)

flemming.hiort@energymachines.com
+45 60 51 25 73

Drew Alford
Asiakkuusjohtaja

drew.alford@energymachines.com
+45 42 58 19 83

Emil Godiksen
Myynti-insinööri

emil.lundager@energymachines.com
+45 30 22 11 97

Judith Rebsdorf
Rekrytointi

judith.rebsdorf@teracloud.com

Madeleine Lempereur
Markkinointi ja viestintä

madeleine.lempereur@energymachines.com
+45 53 85 12 89

Ruotsi

Mariehällsvägen 37 F, 168 65 Bromma, Tukholma | Norra Skeppsbron 15A, 803 10 Gävle
Lindholmspiren 7, 417 56 Göteborg | Teracloud AB, The Point, Hyllie Stationstorg 31, 215 32 Malmö

Torbjörn Sjögren
Aluepäällikkö, Länsi-Ruotsi

torbjorn.sjogren@energymachines.com
+46 70 348 39 86

Karl Brag
Aluepäällikkö, Tukholma

karl.brag@energymachines.com
+46 76 800 37 73

Patrik Ross
Aluepäällikkö, Pohjois-Ruotsi

patrik.ross@energymachines.com
+46 70 594 11 77

Thomas Göransson
Liiketoimintapäällikkö, energiajärjestelmän tuki

thomas.goransson@energymachines.com
+46 70 766 70 10

YHDYSVALLAT

110 East 25th Street, New York, NY 10010

Javier Aleman
Asiakkuuspäällikkö ja myynti-insinööri, Yhdysvaltain markkinat.

javier.aleman@energymachines.com
+1 646 306 3110

Suomi

Emäsalontie 271, 06950 Porvoo (Lämpöpumpputuotanto)

Asiakaspalvelu - Lämpöpumput

asiakaspalvelu@energymachines.com